Nei Jia - Serwis Tomasza Grycana

WAŻNY KOMUNIKAT:

Każdego dnia dostaję wiele listów. E-maile przychodzą nie tylko z Polski, ale także z całego świata. Wiem, że Wasze pytania i problemy są dla Was bardzo ważne, ale pomimo najlepszych chęci nie jestem w stanie odpisać każdemu. Pamiętajcie, że nie jesteście jednymi, którzy wysłali do mnie e-mail tego dnia, a ja jestem tylko jedną osobą, która tworzy ten serwis w wolnym czasie. Niestety powstały już olbrzymie zaległości, a poczty ciągle przybywa....

Kilka razy "utonąłem" w tej powodzi i musiałem wprowadzić "opcję zerową", czyli po prostu uznać, że to co wcześniej przyszło, nie istnieje i odpisywać tylko na bieżącą korespondencję. Przepraszam osoby, które nie otrzymały odpowiedzi lub z którymi nagle urwał mi się kontakt.

Jeżeli czekacie już bardzo długo, to na pewno Wasz list utonął w nadmiarze korespondencji, proszę o ponowne przysłanie go. Może kolejnym razem się uda.

Od wiosny 1998 roku, kiedy zaistniał ten serwis internetowy, odpowiedziałem na kilka tysięcy e-maili. To praca, której nie widać, a która zajmuje znacznie więcej czasu niż tworzenie tych stron. Pomogłem wielu osobom i wciąż staram się to robić, ale moje możliwości są bardzo ograniczone.

Tomasz Grycan

| Powrót do strony głównej |