NR 8 (PAŹDZIERNIK 1999)
Wykaz Klubów Polskiej Unii Kem Vo Combat
ul. Marszałkowska 81 m. 12,Viet Vo Dao
Lp. |
Ośrodek i adres |
Terminy zajęć |
Kadra |
1 |
Ognisko TKKF Moskit Ośrodek Vo Si Vovinam LO nr IX, ul. E.Plater 29 |
wtorki 16.30 - 18.00 soboty 14.00 - 15.30 |
R. Jóźwiak 4 dang R. Sękowski 3 dang |
2 |
Ognisko TKKF Moskit Ośrodek Vo Ta ZSM nr 4, ul. Mińska 1/5 |
poniedziałki środy 18.00 - 19.00 |
A. Posiadała 2 dang A. Paciorek 2 dang S. Pniewski 1 dang |
3 |
Ognisko TKKF Moskit Ośrodek Vo Tu Do LO , ul. Narbutta |
Październik |
R. Jóźwiak 4 dang R. Sułkowski 2 dang B. Kawka 2 dang |
4 |
Ognisko TKKF Spartakus Ośrodek Tu Mon Sz.P nr 278 ul. Sobieskiego 68 |
środy 17.30 - 20 soboty 13.00 - 15.30 |
A. Witowski DD A. Kondriaciuk DD |
5 |
Ognisko TKKF Moskit Ośrodek Thien Mon Dzielnicowy O S i R ul. Szanajcy 17 |
poniedziałki środy 17.30 - 19.00 |
J.Krzeszewski 1 dang |
6 |
Klub Dao Ośrodek Dao ZS Elektronicznych ul. Pstrowskiego 3 |
poń. 20.00 - 22.00 wtorki 19.00 - 21.00 czw. 19.00 - 21.00 |
T. Marszałek 2 dang P. Ignaczewski 1 dang Ł. Olszewski 1 dang |
7 |
Wołomin Ośrodek Hac Ho Sz.P nr 1 ul. Wileńska 1 |
poniedziałki czwartki 18.00 - 20.00 |
K. Biaduń 1 dang Z. Siwerski DD |
8 |
Wesoła Ośrodek Dong Tu Mot Społ Szk. Podst nr 12 ul. Armii Krajowej 9 |
październik |
A. Witowski DD |
9 |
Żyrardów Ośrodek Su Huynh ZSZ nr 1 ul. Legionów Polskich 54 |
poniedziałki czwartki 18.00 - 22.00 |
P. Bonikowski 1 dang T. Szymbert 1 dang K. Matusiak 1 dang |
10 |
Błędów Ośrodek Loa Tanh Sz. P. nr 1 Błędów |
wtorki piątki 18.00 - 19.30 |
P. Romanek 1 dang D. Starnawski DD |
11 |
Żabia Wola Ośrodek Huynh De Dom Kultury |
Październik |
P. Bonikowski 1 dang |
12 |
Nowy Dwór Ośrodek Van Son Sz.P nr 1 ul. Słowackiego 2 |
Październik |
R. Małkiewicz 2 dang A. Ziemiński 2 dang |
13 |
Włocławek Oś. Dong Bo Ngu Hanh LO nr II, ul. Urocza 3 |
wtorki piątki 16.00 - 19.30 |
R. Gibczyński 3 dang |
14 |
Węgorzewo Ośrodek Bach Ho Hala Wojskowa JW |
poniedziałki środy, piątki 18.00 - 21.00 |
A. Gordziewicz 2 dang |
15 |
Ełk Ośrodek Phuong Hoang SDK "Świt " ul. Dobrzyńskiego 3 |
wtorki, czwartki 17.00- 19.00 piątki, soboty 17.00 - 20.00 |
M.Falaciński 1 dang G. Wośkowiak DD |
16 |
Bemowo Piskie Ośrodek Dong Tu So Bo Sz.P nr 1 |
Październik |
M. Gutowski DD |
17 |
Parczew Ośrodek Long Kiem Oś Dom Kultury ul. 11 listopada 62 |
Październik |
Z. Trochonowicz 2 dang W. Szostak DD Ł.Szczygielski DD |
18 |
Gdańsk Oliwa Ośrodek Long Ho Szkoła Podstawowa nr 23 |
wtorek, czwartek 18.30 - 20.00 sobota 14.00 - 16.00 |
R. Truchan PT |
Kempo Tai Jutsu & Kem Vo Combat
Lp. |
Ośrodek i adres |
Terminy zajęć |
Kadra |
1 |
Ognisko TKKF Moskit Ośrodek Jukado LO nr IX, ul. E.Plater 29 |
wtorki 16.30 - 18.00 soboty 14.00 - 15.30 |
R. Jóźwiak 6 dan R. Goguł 1 dan K. Kucharski 1 dan |
2 |
Wołomin Oś. Kempo Tai Jutsu Sz.P nr 1 ul. Wileńska 1 |
poniedziałki czwartki 18.00 - 20.00 |
K. Biaduń 2 dan Z Siwerski 1 dan |
3 |
Żyrardów Ośrodek Ju Shorin Ka Do ZSZ nr 1 ul. Legionów Polskich 54 |
poniedziałki czwartki 18.00 - 22.00 |
P. Bonikowski 3 dan J. Olszewski 1 dan P. Studziński 1 dan |
4 |
Włocławek Ośrodek Aiki Kempo Sz. P. nr 16, ul. Urocza 16 |
wtorki piątki 16.00 - 19.30 |
R. Gibczyński 4 dan |
5 |
Węgorzewo Ośrodek Sankaku Ryu Hala Wojskowa JW |
poniedziałki środy, piątki 18.00 - 21.00 |
A. Gordziewicz 3 dan |
6 |
Kaski Oś.Yama Arashi Sz. P. nr 16, ul. Urocza 16 |
październik |
R. Goguł 1 dan |
7 |
Gdańsk Ośrodek Harai Goshi |
październik |
R. Wieszeń 3 kyu |
8 |
Orzysz Ośrodek Atemi Sz.P nr 1 |
październik |
M. Gutowski 1 dan |
9 |
Warszawa Ośrodek Strzelec Sz.P nr 1 |
październik sekcja zamknięta |
Z. Porzeźiński 3 dan |
10 |
Włocławek Zakład Karny |
październik sekcja zamknięta |
R. Gibczyński 3 dan |
Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:
Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.