Kolorowy napis z grafikami: Świat Nei Jia

NR 2 (LIPIEC 1998)


Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono je na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły.
Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo.

Spis treści:

 1. Wstęp
 2. Tai Chi Chuan
  Chen Shi Xinyi Hunyuan Taijiquan.
  Chanxijing - Energia Jedwabnego Kokonu.
 3. Początek drogi
  Moralność w sztukach walki
  Oddychanie w Tai Chi
 4. Tradycyjna Wschodnia Medycyna
  Makrobiotyka.
 5. Weiqi (Go) część 2
 6. Kronika
 7. Nowości wydawnicze
 8. Historie prawdziwe, legendy i baśnie
  Bajka o pięciu elementach.

Powrót do strony głównej.


Wstęp

Internetowy Magazyn "Świat Nei Jia" i inne internetowe strony "Stowarzyszenia Tradycyjnych Wschodnich Sztuk Walki i Chi Kung" mają za główny cel propagowanie wschodnich sztuk walki. Wszystkich, nie jednego stylu czy grupy instruktorów. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją, jak i z pojedyńczymi osobami (pasjonatami). Jeżeli chcecie się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, napiszcie do nas.

Utworzyliśmy listę stron internetowych, różnych organizacji zajmujących się wschodnimi sztukami walki. Na razie jest ona dość krótka. Jeżeli się włączycie do jej tworzenia, szybko się powiększy i każdy zainteresowany szybciej odnajdzie nauczyciela stylu, który go interesuje. Chcemy też stworzyć listę polskich stron poświęconych sztukom walki. Jeżeli znacie takie miejsca, napiszcie do nas, podając ich adres i krótką charakterystykę.

"Świat Nei Jia" planowany był jako miesięcznik, jednak na razie możliwe jest jego ukazywanie się tylko co dwa miesiące. Najbliższy numer przewidywany jest na wrzesień. Czynione są intensywne starania, aby wychodził częściej.


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.