Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 12 (CZERWIEC 2000)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono je na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo.

SPIS TREŚCI:

Wstęp
Prezentacja styli
* Mało znane odmiany Kung Fu
Yiquan
* Podstawowe formy aktywności mentalnej
Xing I
* Xing I - Taoistyczna sztuka walki pięciu elementów
* Biografia Sun Lu Tang - Mistrza Xing Yi Quan
Chi Kung
* Shaolin Yi Gin Jing - Shaolin Chi Kung (część III)
* Shaolin Ba Duan Jin - Shaolin Chi Kung (część IV)
Fung Yen - Pięść "Oka Feniksa"
Początek drogi
* Sen
Zawody Polskiego Towarzystwa Kung Fu Modliszki
Viet Vo Dao
* Wizyta Dyrektora Technicznego Intercontinental Vovinam Viet Vo Dao Association Patricka Leveta W Polsce
* Wywiad Z Patrickiem Levetem
Oddziały Polskiego Towarzystwa Kung Fu Modliszki W Polsce

Powrót do strony głównej.


Wstęp

Witam w nowym czerwcowym wydaniu "Świata Nei Jia". Dziękuję bardzo za listy jakie do mnie nadsyłacie. Jakkolwiek z ich treści wynika, że bardzo pobieżnie przeglądacie moje strony. Na przykład dość często zarzucacie mi, że brak jest informacji o Waszej szkole, tymczasem jej link (http://wudang.cis.com.pl/stronywww.html) lub "zwykły" adres (http://wudang.cis.com.pl/trening.html") już dawno się u mnie znajduje.

Chciałbym też wyjaśnić Wam, że nie mam czasu ani pieniędzy, by cały czas przeczesywać Internet w poszukiwaniu ciekawych stron. To co się znajduje w moim serwisie, jest wynikiem moich sporadycznych podróży w sieci. Jeżeli nie ma w nim jakichś informacji (adresów lub linków), to tylko dlatego, że ich nie posiadam. A nie dlatego, że je ignoruję. Chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że Internetowy Magazyn "Świat Nei Jia" i inne strony mojego serwisu, mają za główny cel propagowanie Sztuk Walki. Wszystkich, nie jednego stylu czy grupy instruktorów. Jestem otwarty na współpracę z każdą organizacją, jak i z pojedynczymi osobami (pasjonatami). Jeżeli chcecie się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, napiszcie do mnie. Pamiętajcie tylko o zachowaniu praw autorskich nadsyłanych artykułów.

Bądźcie aktywni. Jeśli któryś link już nie działa, napiszcie do mnie. Mam dobre chęci. Jeżeli znajduję ciekawą stronę, umieszczam jej adres u siebie, abyście mogli z niej skorzystać. Ale nie jestem w stanie ciągle sprawdzać czy jeszcze ona działa.

Przypominam też, że strony, które oglądacie są dziełem jednej osoby, która poświęca na nie swój wolny czas. Bądźcie więc też trochę wyrozumiali dla moich błędów i opóźnień w ukazywaniu się kolejnych numerów "Świata Nei Jia".

Mam nadzieję, że spędzicie aktywnie wakacje. Na stronie "Wydarzenia (seminaria)" możecie znaleźć informacje o niektórych letnich obozach i seminariach. Warto też zaglądnąć na strony polskich organizacji sztuk walki, gdzie znajdują się aktualne dane o wszelkiego rodzaju imprezach.

Jeszcze raz dziękuję za nadsyłane listy i życzę owocnej lektury.

Tomasz Grycan

Powrót do spisu treści


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.