Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 22 (LUTY 2002)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo (jako jedną stronę).

Spis treści:

Powrót do strony głównej.


WSTĘP

Witajcie w lutowym wydaniu magazynu "Świat Nei Jia".
Tym razem ukazał się on z niewielkim opóźnieniem, ponieważ musiałem długo czekać na obiecane teksty. Część z nich do tej pory jeszcze nie nadeszła, więc pewnie ukażą się dopiero w następnym numerze, jeśli ich autorzy zdążą je do tego czasu przysłać :).

Z początkiem wiosny w Polsce pojawi się sporo znanych ekspertów wewnętrznych sztuk walki, między innymi: Wong Doc-Fai, Yang Jwing-Ming i Howard Choy. Niewątpliwie największym wydarzeniem będzie ponowny przyjazd do naszego kraju (tym razem do Wrocławia) spadkobiercy stylu Chen Taijiquan, Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga. Kontakt z kimś o takich umiejętnościach jest nieoceniony. Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w seminarium tych wszystkich, którzy chcą "dotknąć" prawdziwe Taijiquan (Tai Chi Chuan). Aktualne informacje można znaleźć w serwisie "World Chen Taiji Association - Poland" (www.chentaiji.pl) lub w moim stale aktualizowanym dziale "Wydarzenia".

Życzę inspirującej lektury magazynu.
 
Tomasz Grycan

Powrót do spisu treści


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.