Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 25 (SIERPIEŃ 2002)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo (jako jedną stronę).

Spis treści:

Powrót do strony głównej.


WSTĘP

Witam w sierpniowym wydaniu magazynu. Z powodu wakacji i letnich obozów, nie dotarło do mnie sporo obiecanych tekstów, dlatego ten numer jest trochę mniejszy niż zwykle.

Ostatnio bardzo mocno nasiliły się kradzieże materiałów zgromadzonych w moim serwisie. Kopiowane są "żywcem" całe strony (zdjęcia) i publikowane w internecie. Można zaobserwować trzy rodzaje takich działań:

Przypominam, że wszystkie materiały, które znajdują się w moim serwisie, są publikowane legalnie, to znaczy posiadam bezpośrednią zgodę autora artykułu lub czasopisma, w którym on się ukazał.

Jakiekolwiek kopiowanie danych bez zgody ich twórców i umieszczanie ich na swoich stronach jest zwykłą kradzieżą.

Na przygotowanie każdego numeru magazynu poświęcam wiele energii i takie przypadki mocno zniechęcają do dalszej pracy. Jeżeli kradzieże będą się ciągle powtarzały, przestanę tworzyć ten serwis i zniknie on z internetu.

Tomasz Grycan

P.S.
W drugiej połowie września po raz kolejny do Polski przyjedzie mistrz Chen Yingjun, syn Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga. Najbardziej aktualne szczegóły na temat jego seminariów można znaleźć w serwisie "World Chen Taiji Asscociation - Poland" (www.chentaiji.pl).


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.