magazyn Świat Nei Jia
NR 37 (SIERPIEŃ 2004)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo (jako jedną stronę).

Spis treści:

Powrót do strony głównej


WSTĘP

Witam w kolejnym wydaniu magazynu. Tym razem ukazał się on z pewnym opóźnieniem, ponieważ miałem problemy techniczne. W wyniku awarii komputera, straciłem część danych na dysku i musiałem wykonać całą pracę od nowa. Niestety uszkodzeniu uległa też część poczty i nie jestem w stanie jej odtworzyć. Osoby, które wysłały do mnie listy, a nie otrzymały do tej pory na nie odpowiedzi, proszę o ponowne przysłanie swoich e-maili.

Minął okres wakacji i warto wykorzystać letni zapał do ruchu. Gorąco namawiam do zadbania o własne ciało nie tylko w czasie urlopów. Zachęcam do skorzystania z bogatej oferty polskich ośrodków sztuk walki. Informacje o treningach można znaleźć bez problemu w internecie. Bogaty zbiór linków znajduje się w dziale "Linki polskie". Trochę konkretnych danych jest też w dziale "Gdzie ćwiczyć".

Przypominam o potrzebie wsparcia tego serwisu. Jak na razie nie wiele osób wykazało inicjatywę w tym kierunku. Pamiętajcie, że wirtualna rzeczywistość też kosztuje....

Życzę owocnej lektury magazynu.

Tomasz Grycan

P.S.
Mam gorącą prośbę do tych wszystkich osób, które umieściły na swoich stronach link do mojego serwisu, aby uaktualniły go. Przypominam, że nowy adres to: www.neijia.net a nowy e-mail do korespondencji to:

P.S.2
Osoby zainteresowane praktyką chen taijiquan mają wiele okazji do ćwiczenia u prawdziwych ekspertów. W październiku odbędzie się seminarium z Janem Silberstorffem w Warszawie, a w listopadzie odbędą się seminaria z Mistrzem Chen Yingjun w Krakowie, Warszawie i Gdyni. Szczegółowe informacje można znaleźć w serwisie "World Chen Taiji Association - Poland" (www.chentaiji.pl) lub w dziale "Wydarzenia" mojego serwisu.

Powrót do spisu treści


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.