Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 16 (LUTY 2001)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo.

Spis treści:


Wstęp

Witam w pierwszym w XXI wieku wydaniu "Świata Nei Jia".

Wciąż dostaję wiele listów z pytaniami, gdzie zniknął mój internetowy magazyn. I choć (w grudniu ubiegłego roku) w moim adresie pojawiły się tylko trzy nowe litery "www" (na jego początku), to jednak wszystkie odnośniki kierujące do niego z innych serwisów, przestały działać. A jak się niestety okazało, spora część internautów nie potrafi skorzystać z "wyszukiwarek", aby go odnaleźć.

W związku z tym mam gorącą prośbę do wszystkich osób, które umieściły na swoich stronach link do mojego serwisu, aby uaktualniły go. Przypominam, mój nowy adres to: www.wudang.cis.com.pl

Proszę także o zmianę nazwy odnośników do niego. Już od bardzo dawna nie jest to strona "Stowarzyszenia Tradycyjnych Wschodnich Sztuk Walki i Chi Kung". Stare odnośniki wprowadzają w błąd internautów, którzy ciągle przysyłają listy zwracając się do mnie w liczbie mnogiej ("pomóżcie", "czy nie wiecie", "przyślijcie" itp.).
Na marginesie to ciekawe, że wielu podróżnikom po sieci starcza koncentracji tylko na wybranie właściwego połączenia do mojego serwisu, później już niezbyt dokładnie czytają, to co znajduje się na jego stronie głównej (gdzie wyraźnie pisze, że jest on dziełem jednej osoby).

Coraz więcej światowej klasy ekspertów sztuk walki przybywa do Polski. Szczególnie gorąco polecam kwietniowe seminarium z Wielkim Mistrzem Chen Xiaowangiem (spadkobiercą Tai Chi Chuan stylu Chen). Szczegóły możecie znaleźć w dziale "Wydarzenia, seminaria".

W ostatnim czasie zmienił się adres internetowy strony: "Polskiego Towarzystwa Rozwoju Chen Tai Ji Quan". Obecny to: http://www.chen.org.pl .

W marcu tego roku miną trzy lata od chwili zaistnienia w sieci tego magazynu. Już teraz zapraszam do specjalnego jubileuszowego wydania (mam nadzieję, że mi się uda).

Życzę owocnej lektury.

Tomasz Grycan

P.S.
Przypominam początkującym internautom, że aby obejrzeć większe zdjęcie w artykule, należy na nie kliknąć myszką.


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.