Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 24 (CZERWIEC 2002)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo (jako jedną stronę).

Spis treści:

Powrót do strony głównej.


WSTĘP

Witam w kolejnym wydaniu magazynu.

Nadszedł czas wakacji i letniego wypoczynku, mam nadzieję, że będziecie spędzali go aktywnie. Osoby nie zdecydowane co "zrobić" ze sobą w najbliższych tygodniach, zapraszam do lektury strony "Wydarzenia (seminaria, wykłady, pokazy, wystawy itp.)", gdzie można znaleźć wiele informacji o różnego rodzaju obozach i seminariach.

Aby nie pisać ciągle o tym samym, utworzyłem nowy dział "FAQ - odpowiedzi na częste pytania". Zanim napiszecie do mnie jakiś list, przeczytajcie dokładnie odpowiedzi na zawarte tam pytania, a być może wszystko się wyjaśni i nie będziecie musieli mi nic wysyłać.

Życzę Wam słonecznych, radosnych i jak najmocniej relaksujących letnich tygodni. Mam nadzieję, że solidnie odpoczniecie. Czego Wam i sobie życzę :).

Tomasz Grycan

P.S.
W połowie września po raz kolejny do Polski przyjedzie Chen Yingjun, syn Wielkiego Mistrza Chen Xiaowanga. Najbardziej aktualne szczegóły na temat jego seminariów można znaleźć w serwisie "World Chen Taiji Asscociation - Poland" (www.chentaiji.pl).

Powrót do spisu treści


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.