Kolorowy napis z ideogramami: Świat Nei Jia

NR 17 (KWIECIEŃ 2001)

Aby ułatwić czytanie pisma, przy obciążonych łączach, podzielono go na oddzielne pliki. Sam wybierasz poszczególne artykuły. Możesz też ściągnąć od razu całe czasopismo.

Spis treści:

Powrót do strony głównej.


Wstęp

Witam w jubileuszowym wydaniu "Świata Nei Jia".
Trzy lata temu wiosną (dokładnie 17 marca 1998 roku) pojawił się w sieci mój internetowy serwis o sztukach walki, a w nim "zerowy" numer tego magazynu. Od tamtej chwili dość regularnie ukazuje się on jako dwumiesięcznik.
W tym specjalnym numerze znajdują się artykuły większości autorów, którzy publikowali w nim swoje teksty przez te wszystkie lata. Chciałbym im wszystkim serdecznie podziękować za nadsyłane materiały. Bez nich te strony nie mogłyby istnieć.

Powoli powiększa się zakres tematyczny magazynu i rośnie liczba autorów tekstów.
W tym wydaniu szczególnie gorąco polecam artykuł Tomasza Twardowskiego pt.: "Trening w Chinach - Pułapki i Fakty".

Choć pisałem już o tym wielokrotnie, powtórzę to jeszcze raz. Internetowy Magazyn "Świat Nei Jia" i inne strony mojego serwisu, mają za główny cel propagowanie Sztuk Walki. Wszystkich, nie jednego stylu czy grupy instruktorów. Jestem otwarty na współpracę z każdą organizacją, jak i z pojedynczymi osobami (pasjonatami). Jeżeli chcecie się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, napiszcie do mnie. Pamiętajcie tylko o zachowaniu praw autorskich nadsyłanych artykułów.

Kiedy przed laty stworzyłem tą witrynę, skupiłem się przede wszystkim na treści merytorycznej. Oprawa graficzna powstała dość spartańska, aby każdy niezależnie od posiadanego komputera, oprogramowania i łącza z internetem, mógł szybko i bezproblemowo z niego skorzystać. Zdaję sobie sprawę, że po tych trzech latach wygląda to dość prymitywnie, ale nie mam wolnego czasu, aby nad tym popracować. Być może latem, kiedy dni będą dłuższe, uda mi się bardziej uatrakcyjnić ją wizualnie.

Życzę owocnej lektury.

Tomasz Grycan

P.S.
Mam gorącą prośbę do wszystkich osób, które umieściły na swoich stronach link do mojego serwisu, aby uaktualniły go. Przypominam, mój nowy adres to: www.wudang.cis.com.pl

Powrót do spisu treści


Strona została przygotowana przez Tomasza Grycana.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące serwisu "Neijia" proszę przesyłać na adres:

Uwaga! Zanim wyślesz e-mail, przeczytaj dokładnie F.A.Q.

Powrót do strony głównej.